Menu

 "Green Hall" verslo centras

 

Greičiausias ir lengviausias būdas rasti biuro, ofiso patalpas
Užpildyti užklausą:http://goo.gl/forms/dhvuMavI5C

 

 

VERSLO CENTRO VIETA:

"Green Hall"A+ klasėsverslo centras yra įsikūręs arti miesto centro,

prestižiniame Žvėryno rajone, Upės gatvėje ant vaizdingo Neries upės vingio). (Šalia Konstitucijos pr.)

 

SUSISIEKIMAS:

Puikus susisiekimas nuo verslo centro visomis kryptimis.

PARKAVIMAS:

A klasės biurų standartus atitinkančios, 180 vietų požeminė ir 150 vietųantžeminė automobilių stovėjimo aikštelės, kurios visiškai patenkina verslo centro darbuotojų poreikius.

 

ĮRENGIMAS:

Ekologiškas – vienas moderniausių ir ekologiškiausių centrų Baltijos šalyse.

Kokybiška ir patogi darbo aplinka, naujajame A+ klasės biurų pastate įrengti įvairios kvadratūros modernaus išplanavimo biurai su itin kokybiška apdaila, keturi greitaeigiai liftai, kiekviename aukšte – atskira serverio patalpa, didelio pralaidumo kompiuteriniai tinklai, aukščiausio lygio inžinerinė įranga.

Energijai taupyti kiekviename aukšte įrengtos autonominės šildymo, vėsinimo, vėdinimo, moderni oro drėkinimo sistemos bei apskaitos sistema.

Bene svarbiausias ir labiausiai matomas pastato novatoriškas sprendimas – tai fasadas. Biurų pastatą sostinėje dengia dvigubi stiklo su soliariniu efektu fasadai, tarp kurių įrengtos automatiškai valdomos žaliuzės. Dėl dvigubų fasadų patalpos neįšyla, o žaliuzės, reaguodamas į saulės karštį, prisiveria automatiškai. Ši architektūrinė naujovė patalpų šildymui ir apšvietimui leidžia ypač efektyviai naudoti Saulės energiją, o šiltuoju metų periodu atveriami didžiuliai vidinio fasado langai ir automatinės žaliuzės veikia kaip natūrali patalpų vėdinimo, vėsinimo ir šviesos reguliavimo sistema. Dėl sukurtos specialios dvigubos stiklų konstrukcijos, leidžiančios tiek vasaros, tiek žiemos metu taupyti energiją (paskaičiuota, kad sutaupoma nuo 15 iki 20 procentų energijos sąnaudų). „Green Hall“ į kiekvieną aukštą atskirai tiekiamas gaivus lauko oras, prireikus jis tik atvėsinamas. Be to, galima atidaryti visus langus. Prie kiekvieno, luboseesančio šviestuvo sumontuoti davikliai, kurie reaguoja į patalpos apšvietimą ir reguliuoja apšvietimo stiprumą. Jei pro langą šviečia saulė, šviesos pakanka ir lempos išsijungia. Kai ima temti, šviestuvai palengva ima ryškiau šviesti. Uždarius duris ir įjungus signalizaciją, visos šviesos užgęsta.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA:

Verslo centras „Green Hall“ , 2009 metų statybos 12 aukštų pastatas, kurio naudingas plotas – 10 800 kv. metrų. Per pastato langus matos visas Vilnius – nuo Senamiesčio stogų iki tolumoje žaliuojančių miškų. Iš A+ klasės biurų atsivers vaizdai į Nerį, Gedimino pilį, LR Seimą, „Vilniaus vartus“, Gedimino ir Konstitucijos prospektus, Žvėryną. Pats pastatas puikiai matomas iš daugelio sostinės vietų ir tapo ryškiu miesto akcentu. Didžiausias verslo centro nuomininkas „Barclays“ įmonė. Prie verslo cento yra žaliasis lauko parkas šalia Neries upės su bevieliu interneto ryšiu.

„Tai bene pirmasis biurų pastatas Lietuvoje, kurio prioritetas – čia dirbsiantis darbuotojas, jo darbo našumas ir savijauta. Į patogumą dirbti ir sveiką klimatą „Green Hall“ pastate investuota itin daug lėšų“ .

 
 

Patalpu nuoma vilniuje

     
     

 


Go to top