Menu

"Pirklių klubas" verslo centras 

 

Greičiausias ir lengviausias būdas rasti biuro, ofiso patalpas
Užpildyti užklausą:  http://goo.gl/forms/dhvuMavI5C

VERSLO CENTRO VIETA:
Pirklių klubas įsikūręs prestižinėje miesto dalyje, Gedimino prospekto ir J. Tumo-Vaižganto gatvių sankryžoje . Verslo centras suprojektuotas sujungiant senąją ir moderniąją architektūrą. Pirklių klubas pastatytas šalia svarbiausių valstybės institucijų: Lietuvos Respublikos Seimo, Ūkio, Finansų bei Užsienio reikalų ministerijos, Konstitucinio bei Vilniaus apygardos ir Lietuvos apeliacinio teismo rūmų, Valstybinės mokesčių inspekcijos bei pagrindinių bankų filialų.

SUSISIEKIMAS:
Pirklių klubo vieta – tai ir idealios susisiekimo galimybės ne tik verslo centro darbuotojams, bet ir jų svečiams – tik 12 minučių automobiliu iki Tarptautinio Vilniaus oro uosto, 7 minutės iki autobusų ir geležinkelio stoties. Verslo centrą "Pirklių klubas" paprasta surasti.

PARKAVIMAS:
Įrengta 74 vietų trijų lygių požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

ĮRENGIMAS:
Modernus verslo centras su įdiegtomis naujausiomis ir pažangiausiomis technologijomis turi mažinti ir eksploatacines sąnaudas. Tai buvo vienas verslo centro Pirklių klubas tikslų.
● Naujai pastato daliai pasirinktas dvigubas stiklo fasadas – tokiu būdu vasarą fasadui neleidžiama įkaisti, o žiemą mažinami šilumos energijos nuostoliai. Dvigubo stiklo fasadas yra aktyvus, dar vadinamas „žaliuoju". Priklausomai nuo metų laiko ir temperatūros fasadas valdymo sklendėmis automatiškai atidaromas arba uždaromas.
Kita labai svarbi dvigubų fasadų ypatybė – pagrindinė saulės šviesą kontroliuojanti dalis, t. y. žaliuzės. Jos įrengtos už išorinio fasado stiklo, todėl yra maksimaliai apsaugomos nuo galimų kritulių ar vėjo.
● Taupyti energiją padeda įrengtos šildomos / vėsinamos lubos. Tai efektyvu, nes nereikia šildymui naudoti aukštų parametrų šilumnešio, o vėsinimui – žemų parametrų šaltnešio.
● Eksploatacinės elektros energijos sąnaudos sumažinamos 10-15 procentų, o vėsinant neišsiskiria vandens kondensatas.
● Verslo centro Pirklių Klubas valdymo sistema – kompiuterizuota. Orinio šilumos siurblio režimas yra automatiškai įjungiamas tada, kai tai labiausiai efektyvu. Tokiu būdu mažinamos sąnaudos pastato šildymui panaudojant pigesnį šiluminės energijos gamybos būdą.
● Orinio šilumos siurblio panaudojimas iš dalies objektui suteikia nepriklausomybę nuo centralizuotos šilumos tiekimo sistemos.

Jei Pirklių klubo nuomininkai pageidauja kitokių nei bazinių oro temperatūros parametrų, kurie gaunami vėsinant ar šildant visu lubų paviršiumi, yra galimybė patalpos oro temperatūrą valdyti papildomais ventiliatoriniais konvektoriais. Ventiliatoriniai konvektoriai sumontuoti po pakeliamomis grindimis, todėl yra visiškai nematomi.

Šiluminė energija pereinamuoju metų laiku tiekiama iš orinio šilumos siurblio. Tai pati ekonomiškiausia šiuo metu rinkoje esanti šildymo sistema. Karštomis dienomis šis šilumos siurblys veikia kaip kondicionierius. Dar viena jo funkcija – oro valymas – šalinamas nemalonus kvapas, naikinamos ore esančios bakterijos, erkutės, virusai, pelėsiai ir pan.

Įrengtas natūralus vėsinimas, kuris naudojamas tais atvejais, kai automatinio valdymo sistema nustato, kad tai ekonomiškai efektyvu. Jei lauke yra vėsiau nei patalpose ir norima papildomo vėsinimo, stoglangiai yra automatiškai atidaromi, kad vėsesnis lauko oras galėtų patekti į patalpas. Tokiu būdu išvengiama papildomo vėsinimo, naudojant elektros energiją. Nakties metu, kai ofisų patalpos yra tuščios, o gatvėse eismas minimalus, yra galimybė tokią funkciją panaudoti ir su fasade esančiais langais. Per naktį akumuliuota vėsinimo energija leidžia kurį laiką nenaudoti vėsinimo agregatų, taip taupant eksploatacines sąnaudas. Be to, orinio šilumos siurblio panaudojimas iš dalies suteikia objektui nepriklausomybę nuo centralizuotos šilumos tiekimo sistemos.
Įmontuota moderni dinaminio apšvietimo valdymo sistema, leidžianti reguliuoti apšvietimo intensyvumą. Valdymas atliekamas pagal laiko funkciją, žmogaus buvimo vietą ir išorinį apšvietos stiprį. Tai užtikrina ne tik gerą savijautą, bet ir elektros energijos ekonomiją.
Įrengti 5 hidrauliniai begarsiai liftai su stiklinėmis kabinomis.
Restauruotos erdvios istorinę vertę turinčios posėdžiams, susirinkimams skirtos salės, aprūpintos modernia konferencijų įranga.
Sukurtas natūralios šviesos šaltinis darbuotojų ir jų svečių atokvėpio minutei – uždaras vidinis kiemas (atriumas).

PAPILDOMA INFORMACIJA:
Verslo centras Pirklių klubas A+ klasės pastatas – išskirtinis Vilniaus mieste ne tik savo eksterjeru ir interjeru, bet ir įdiegtomis naujausiomis technologijomis, konstrukcijomis. Bendras patalpų plotas – 10 200 kv. m., nuomojamas plotas 6300 kv. m.
Verslo centras turi įstorinę vertę. Rausvos spalvos fasadas reprezentavo subtiliai išreikštą XX a. pr. prabangą. Toks dekoras to meto Vilniuje buvo naudojamas labai retais atvejais ir tik atskiriems pastato fragmentams, todėl Pirklių klubas ir prieš amžių buvo prabangus bei originalus pastatas Vilniaus mieste.
Pirklių klubo pastato kampe beveik prieš šimtą metų iškilusį barokiško silueto cilindrinį bokštelį dabar vėl vainikuoja atkurta beveik trijų metrų dangaus skliautą laikančio Atlanto figūra. Verslo centro pastato pasididžiavimas – atkurta didžioji trečiojo aukšto salė. Jos lubas puošia plafonas ir bareljefai, išryškinantys kadais pastatui suteiktas vertybines nuostatas, su prekybos, iškalbos, komercijos ir pelno dievo Merkurijaus simbolika. Dar viena itin svarbi interjero dalis – grafiniai piešiniai pagrindinėje laiptinėje bei restauruotos originalios jų spalvos.

 

Pirklių klubas – tai sėkmingam verslo ritmui atgimęs verslo centras. Pirklių klube telpa laiko patikrintos verslo tradicijos, šimtametė istorija ir novatoriški inžineriniai sprendimai.

 

 

Patalpu nuoma vilniuje
Go to top