Menu

 „North Star“ verslo centras

VERSLO CENTRO VIETA:
Verslo centras įsikūręs prie vieno iš pagrindinių įvažiavimų į Šiaurės miestelį. Pastatas apsuptas pagrindinėmis rajono gatvėmis: Ulonų, Apkasų, Verkių ir S. Žukausko gatve. Centre įsikūrę bankai, Valstybinė mokesčių inspekcija, teisininkų kontoros, šalia pastatyti prekybos centrai.
 
SUSISIEKIMAS:
Pastatas lengvai pasiekiamas automobiliu ar visuomeniniu transportu iš bet kurios miesto vietos. Kelionė į miesto centrą automobiliu trunka apie  5 minutes. Atstumas iki Vilniaus Katedros aikštės – vos 3 km. Visi pagrindiniai Vilniaus miesto biurų kompleksai išsidėstę iki 4 km. atstumu nuo „North Star“ biurų centro. Tai sukuria puikią progą efektyviam verslo bendradarbiavimui.

PARKAVIMAS:
Bendrai komplekso teritorijoje galima pastatyti iki 500 automobilių, o visą transporto priemonių statymo procesą organizuoti padeda kompiuterizuota valdymo sistema. Verslo centro klientams antžeminėje saugomoje aikštelėje skirta 60 vietų, o požeminėje aikštelėje 310 vietų.Papildomai svečiams numatytos vietos pirmame pastato aukšte įsikūrusių įstaigų lankytojų automobiliams ~130 vietų.

ĮRENGIMAS:
Optimali pastato erdvės konfiguracija suteiks galimybę įsirengti biurus bet kokio dydžio kompanijai: nuo 10 iki 1000 darbuotojų. Biurų pastatas unikalus tuo,  kad didelės įmonės galės organizuoti savo veiklą ir įrengti biurą ne dviejuose ar trijuose, o viename aukšte, išnaudodamos galimybę pasirinkti jų poreikius atitinkančias patalpas įvairiose pastato dalyse.

 

Patalpu nuoma vilniuje

Šiuolaikiškos inžinerinės sistemos, naujausios šildymo, vėsinimo ir vėdinimo sistemos, kurios nekelia didelio triukšmo bei negadina interjero. Taip pat pastate sudėti atveriami langai užtikrinantys natūralų vėdinimą. Verslo centre sumontuota šiuolaikiška pastato valdymo sistema BMS (angl. Building Management System) – kompleksiškai valdanti ir stebinti visus elektromechaninius pastato įrenginius, elektros tinklus ir inžinerines sistemas. Tai garantuoja nepriekaištingą jų darbą ir ekonomišką komunalinių paslaugų vartojimą. Pastate įrengti keturi greitaeigiai liftai: trys keleiviniai ir vienas pritaikytas tiek keleivių, tiek krovinių gabenimui.
Patikima apsaugos sistema: Į biurų pastatą lengvai galima patekti tik per centrinį įėjimą bei registratūrą. Visi, kiti, įėjimai į pastatą  stebimi bei kontroliuojami apsaugos darbuotojų, stebimi kameromis bei reguliuojami elektroninės kortelių  sistemos pagalba.
   
NUOMOS KAINA IR PLOTAI:
Teirautis  telefonu, arba  el. paštu.
 
PAPILDOMA INFORMACIJA:
„North Star ” yra modernus verslo centras pastatytas 2009 metais. Bendras pastato plotas - 10 500 kv.m, pagrindinę dalį sudaro biuro patalpos  - 8 400 kv.m, likusi dalis yra skirta komercinėms patalpoms - 1 250 kv.m. Inkarinis nuomininkas Valstybinė mokesčių inspekcija .
    

 

Go to top